Lokalizacje

Białystok
Oddział w Białymstoku 
ul. E.Orzeszkowej 32, lok.300
15 - 084 Białystok
T +85 742 00 05
F +85 742 01 63
E biuro.bialystok@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Gdańsk
Oddział w Gdańsku
ul. Sobótki 9
80-247 Gdańsk
T +58 524 14 10
F +58 346 13 65
E biuro.gdansk@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Katowice
Biuro Regionalne Południe
ul. Sokolska 65
40-087 Katowice
T +48 32 607 32 80
F +48 32 209 44 00
E biuro.katowice@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Katowice
Biuro Projektów Transport
ul. Sokolska 65
40-087 Katowice
T +48 32 258 31 75
F +48 32 259 97 79
E biuro.transport@grontmij.pl 
Mapa dojazdu 

Łódź
Biuro Regionalne Centrum-Wschód
ul. 6 sierpnia 88A
90-646 Łódź
T +48 42 636 04 84
F +48 42 634 89 78
E biuro.lodz@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Olsztyn
Biuro Regionalne Północ
ul. Lubelska 37E
10-408 Olsztyn
T +48 89 543 80 50
F +48 89 543 80 60
E biuro.olsztyn@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Poznań
Biuro Regionalne Zachód
ul. Ziębicka 35
60-164 Poznań
T +48 61 864 93 00
F +48 61 864 93 01
E biuro.poznan@grontmij.pl 
Mapa dojazdu 

Rzeszów
Oddział w Rzeszowie
ul. Lubelska 29
35-233 Rzeszów
T +17 861 13 28
F +17 861 13 13

E biuro.rzeszow@grontmij.pl 
Mapa dojazdu

Szczecin
Oddział w Szczecinie
ul. Ignacego Łyskowskiego 16
71-641 Szczecin
T +48 91 430 50 70
F +48 91 430 50 80
E biuro.szczecin@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Warszawa
Biuro Projektów Woda Odpady Energia 
ul. Bukowińska 22B
02-703 Warszawa
T +48 22 380 12 12
F +48 22 380 12 11
E biuro.warszawa@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Warszawa
Roger Preston Polska
ul. Stanisława Augusta 73
03-846 Warszawa
T +48 22 870 43 01
F +48 22 870 43 06
E rpp@rppolska@waw.pl
Mapa dojazdu


Wrocław
Oddział we Wrocławiu
ul. Podwale 62 (pok. 308)
50-010 Wrocław
T +48 71 330 65 79
F +48 71 715 64 92
E biuro.wroclaw@grontmij.pl
Mapa dojazdu

Ewa Olchowa
Office Manager
+48 61 864 93 00

Cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookie. Pomagają one monitorować odwiedzających. Grontmij używa zebranych informacji w celach technicznych, związanych z administracją i ulepszaniem strony. Pliki Cookie nie przechowują danych osobowych. Nie wyrażając zgody nadal można przeglądać naszą stronę, jednak sesja nie będzie monitorowana.