Kariera w Grontmij

Bookmark and Share Print Page
Grontmij jest firmą zorientowaną na ludzi. To pracownicy są naszym największym atutem i najcenniejszym zasobem. Ze swoją wiedzą, doświadczeniem i ambicją tworzą fundament Grontmij. Nasz sukces na rynku zależy od ich entuzjazmu i zaangażowania.

Jesteśmy wymagającym pracodawcą. Jednak dokładamy starań, aby dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania kapitałem ludzkim stwarzać w Grontmij atrakcyjne warunki pracy i sfery socjalnej. Indywidualnie planujemy ścieżki kariery dostosowane do ambicji i oczekiwań naszych pracowników. Dzięki szkoleniom i treningom w Akademii Grontmij stwarzamy koleżankom i kolegom warunki rozwoju, aby łatwiej im było sprostać rosnącym wyzwaniom zawodowym.

Ponieważ stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności, a nasza sieć biur regionalnych obejmuje coraz większe regiony kraju, rośnie też nasze zapotrzebowanie na specjalistów z różnych dziedzin. 

Zgodnie z polityką firmy, zarówno nasi pracownicy, jak i osoby współpracujące stanowią dla Grontmij kluczową wartość gospodarczą. Grontmij podejmuje więc wszelkie działania, aby chronić najważniejsze wartości jako tajemnicę przedsiębiorstwa, co gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę interesów firmy i jej pracowników.

Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Inżynier ds. zarządzania efektywnością energetyczną w budynkach
Asystent Projektanta - PŁATNY STAŻ
Projektant w specjalności drogowej
Asystent Projektanta - Katowice
Projektant - Konstruktor
Asystent Projektanta


 

Magdalena Drażyńska  
Specjalista ds. personalnych
+48 61 864 93 41